KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16913445
nr 1691 3445
William Fleetwood
(1915-1993), Sverige
Porträtt. Signerad. Daterad 1981. Akvarell, bildmått: 13. 5x15 cm, yttermått inklusive ram: 26x26 cm
William Fleetwood, född i Stockholm 1915, död 1993, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:44:53
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
William Fleetwood
Läs mer om William Fleetwood