KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16913445

nr 1691 3445

William Fleetwood

(1915-1993), Sverige

Porträtt. Signerad. Daterad 1981. Akvarell, bildmått: 13. 5x15 cm, yttermått inklusive ram: 26x26 cm

William Fleetwood, född i Stockholm 1915, död 1993, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:44:53

William Fleetwood

Läs mer om William Fleetwood